Home » O firmie

O firmie

Koncepcja marki General Music System opiera się na trzech zasadach (RIC) Reability, Innowation and Quality-Wiarygodność Innowacyjność i Jakość. GMS realizuje zasadę '' wartość za pieniądze'', oferując swym klientom maksymalne możliwości w zamian za ich pieniędze.Produkcja urządzeń multimedialnych realizowana jest przy użyciu sprawdzonych komponentów takich prducentów jak Samsung, Intel i Phillips, najważniejsze komponenty stosowane w urządzeniach to produkty na japońskiej licencji.


Firma Audiopol powstała w 1984 roku jako MAAN-ELECTRONICS, która na początku swej działalności zajmowała się projektowaniem, produkcją i montażem systemów nagłośnieniowych  obiektów przemysłowych, sportowych, handlowych oraz montażem i produkcją systemów alarmowych. W latach 1991-1993 wprowadziliśmy na rynek Polski i Europy wschodniej samochodowe systemy amerykańskiej firmy PRESTIGE i CRIMESTOPPER. Od roku 1993 jako Audiopol Matla Corporation jest wyłącznym przdstawicielem na Europe wschodnią marek: AMERICAN LEGEND , ALCATRAZ, GMS, ROCKER, w kolejnym etapie nabywając wyłączne prawa do ich nazw własnych na terenie Polski i Europy Wschodniej. Produkty nasze były  wielokrotnie nagradzane , zdobyły zaufanie oraz  opinie niezawodnych , potwierdzeniem jakości i niezawodności jest ponad kilkaset tysięcy samochodów na polskim rynku wyposażonych w nasz sprzęt audio. Bazując na sukcesie i  wieloletnim doświadczeniu w 2008 roku powołany został nowy dział GMS TECHNOLOGIE koncentrujący się na projektowaniu wysokiej klasy komponentów car audio,car multimedia w klasie średniej wyższej. Produkty oferowane przez firme Audiopol spełniają wymagania techniczne oraz normy jakości Unii Europejskiej w tym dwu letni okres gwarancyjny  i pełen serwis pogwarancyjny. Naszym celem jest zaoferowanie produktów niezawodnych oraz  zaawansowanych technologicznie dostępnych dla każdego.Produkty General Music System spełniają najwyższe normy jakości oraz zarządzania produkcją.

 

 

 audiopol_firma


Jesteśmy przedstawicielem korporacji zajmującej się produkcją komponentów elektroniki samochodowej oraz mechaniki precyzyjnej w Azji. W skład grupy kapitałowej wchodzi kilka spółek w tym  japoński producent elementów optoelektronicznych . Firma  zatrudnia ponad 1600 pracowników w tym 150 specjalistów R&D oraz zespół 400 inżynierów.Potężne technologie bazowe podzielone są na działy projektowania, produkcji, kontroli i inżynierii. Wszystkie produkty otrzymały certyfikaty jakości jak:  FCC, C-Tick, FDA, CB, CE i E-znak.QS9000 i ISO14001 Certyfikaty zostały przyznane  z powodu doskonałej jakości i systemów zarządzania środowiskowego. Firma uzyskała ponad 70 patentów DVD i CD/MP3. Grupa posiada absolutna przewagę w produkcji sprzętu samochodowego i urządzeń GPS. Fabryka mieści się na powierzchni 40 000 metrów kwadratowych i wyposażona jest w najnowsze urządzenia do automatycznego lutowania SMT firmy Siemens. Produkty sprzedawane są do Europy, Ameryki, Azji południowo-wschodniej i wielu innych. Do renomowanych klientów należą: , Acer, Huawei, LG, Nec i inni.


 

 

Nowy-5SDDS