Home » Produkty » Procesor dźwięku » GMS DDA-435 DSP

GMS DDA-435 DSP

Profesjonalny wysokiej klasy miniaturowy wzmacniacz z wbudowanym procesorem dźwięku. Konstrukcja bazuje na profesjonalnym przetworniku amerykańskiej firmy Analog Devices, która jest jednym ze światowych liderów w kreowaniu jakości dźwięku i obróbce cyfrowej. Pozostałe kluczowe komponenty pochodza od takich dostawców jak Yamaha czy Philips. Procesor może być podłaczony na zasadzie Plug&Play dzięki dołączonej wiązce przewodów iso-iso. Sterowanie całym układem odbywa się za pomoca plikacji pobieranej na telefon. Nowa seria urządzeń GMS oznaczonych symbolem DDA to produkty oprate na komponentach klasy premium zapewniając jakość dźwieku na bardzo wysokim poziomie ale w przystępnej cenie.

 

Dowiedz się więcej o nowym procesorze.


>>Pobierz aplikację do sterowania procesorem-Android<<

GMS DDA-435 procesor dźwięku połączony ze wzmacniaczem stworzyny w celu przetwarzania sygnału  z fabrycznych jednostek oraz stacji multimedialnych, specjalny układ wejściowy analizuje sygnał z końcówki mocy i dokonuje profesjonalnej obróbki, następnie 32bitowy procesor separuje kanały i bezpośrednio obrabia je za pomocą 24-bitowego przetwornika firmy Analog Devices z częstotliwością 192kHz, w efekcie uzyskujemy rewelacyjną jakość dźwięku, która jest przekazywana dalej do instalacji samochodu. Cały układ pracuje w miniaturowymi wzmacniaczami klasy D i pozbawiony jest dodatkowych strat związanych z przewodami sygnałowymi RCA itd tak jak w przypadku połączenia osobnego procesora i osobnego wzmacniacza. Przetwornik procesora połączony jest z wbudowanym modułem Bluetooth i za pomocą aplikacji możemy sterować procesorem, opóźnieniami czasowymi, korekcją fazy, wzmocnieniem kanału, nachyleniem zbocza aktywnych zwrotnic. Dzięki łatwej w obsłudze aplikacji każdy może dokonać profesjonalnych ustwaień dźwięku w swoim aucie. Jednym z kluczowych elementów dających tak dobrą jakość dźwięku jest układ rekonstruowania sygnałau oparty na rozwiązaniach i algorytmach firmy Yamaha, która jest jednym z wiodących firm w obróbce sygnału analogowego i cyfrowego.

Urządzenie  przeznaczone jest dla osób które chcą znacznie poprwaić jakość dźwięku bez potrzeby inwestowania w bardzo drogie głośniki oraz wzmacniacze, rozwiązania z serii DDA diametralnie poprawią jakość dźwięku nawet na fabrycznych głośnikach, natomiast dla osób które zdecydują się na wymianę głośników i wygłuszenie drzwi efekty po użyciu profesjonalnego wzmacniacz z procesorem z serii DDA może przerosnąć oczekiwania nie jednego doświadczonego konesera dźwięku, i taka jest idea tego projektu : stworzenie za pomocą jednego urządzenia o bardzo małych wymiarach diametralnej zmiany w akustyce i odsłuchu w naszym pojeździe. Procesor charakteryzuje się bardzo niskimi zniekształceniami harmonicznymi(0.001%), stabilną pracą także w przypadku głośników o niskiej impedancji oraz bardzo wysoką efektywnością. Zestaw zawiera przewody PLUG&PLAY  ( iso-iso) i jest kompatybilny z każdą instalacją. W modelu DDA- 435 posiada wejście sygnału wysokopoziomowe( z końcówki mocy radia) oraz  wejścia RCA wraz z regulacją poziomu sygnału wejściowego.

 

Dane techniczne:

MAX Power Output: 70 W x 4 (60 W x 4*)
RMS Power Output: 35 W x 4 (30 W x 4*)
Frequency response: 20Hz ~ 20 kHz
Load Impedance 4 Ohm
Distortion: 1 KHz <0.001%
Supply voltage range: 9V - 15V
Signal to noise ratio: > 120 dB
Dynamic range: > 100 dB
Standby current: < 0.4 mA
Maximum operating current: 20 A
Dimensions (LxWxH): 100 x 195 x 40 mm
Class D
Input Impedance: 20k OHM
Chanell separation: 70dB
Damping Factor: >200
3D Surrounding
Builit-in DSP 2 x 24bit /sampling freq 192kHz
Low Pass/High Pass filter
Time Alignment
Phase inversion
Channel Gain Control