Home » Produkty » Materiały Wygłuszające » GMS 010 Hood * 14mm

GMS 010 Hood * 14mm

Profesjonalna pianka absorpcyjna w warstwą folii aluminiowej wzmacnianej włóknem szklanym , o wysokim współczynniku tłumienia przeznaczona do stosowania w szerokim zakresie temperatur. Nie kurczy się i nie utlenia w przeciwieństwie do zwykłych materiałów poliuretanowych. Posiada najlepsze właściwości izolacyjne i wytracające fale akustyczne. Odpowiednia gęstość oraz struktura komórek otwartych zapewnia doskonałą absorpcję i redukcję odbicia fal akustycznych. Specjalny poliuretan zawiera dodatki nanowłókien oraz dodatków obniżających palność, zaawansowana struktura i elastyczność włókien wykazuje bardzo mocne właściwości pochłaniające niskie częstotliwości, zalecana do stosowania jako wytłumienie maski  w silnikach Diesla.

TŁUMIENIE   ABSORB    

Mata z warstwą mocnego kleju  o strukturze komórek  otwartych  i warstwą aluminium oxydowanym w kolorze czarnym ,zapewnia duże właściwosći ansorbcyjne oraz izolacyjne  .Materiał nie wchłania wilgoci jest odporny na działanie olei tworzy barierę termoakustyczną doskonale pochłania wibracje i hałas . Przy montażu nie wymaga podgrzewania , zakres temperaturowy od -40oC do + 200oC.

 

 

 

Zalety mat wygłuszających z poliuretanu z dodatkiem nanowłókien węglowych. 

 

 

 

  • Duża izolacyjność dźwiękowa
  • Duża izolacyjność termiczna 
  • Duża wytrzymałość na czynniki zewnętrzne,działanie soli i zasad, olei oraz niektórych kwasów.
  • Łatwy montaż ,mocny klej.
  • Nie wchłania wilgoci. 
  • Duża gęstość zapewnia szerokie spektrum tłumionych częstotliwości.
  • Nie utelenia się , nie wydziela szkodliwych substancji dla zdrowia.
  • Posiada dodatki aby obnizyć palność.

 

 

 

Wymiary: 0,1m x 10m pakowanie w rolki .

 

Grubość : 14mm

 

Zastosowanie:  Wytłumienie komory silnika, maski , oraz w miejscach narażonych na działanie wysokich temperatur.

 

Wszystkie materiały tłumiące objęte są dwuletnią gwarancją a  trwałość butylu  określana jest na okres miniumum 10lat , materiały posiadają certyfikat ROHS ,wykonane są z materiałów nieszkodliwych dla zdrowia.